Zaloguj się

Zapytaj konsultanta: 22 673 54 32 lub 604 456 987

O Sklepie

Krótka historia firmy Hermes


Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa Hermes jest idealnym przykładem na to, jak niewielka firma, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu, może stać się liderem w swojej branży.

Blisko 30 lat temu, na początku lat 90. XX wieku, niewielkie przedsiębiorstwo montersko-instalacyjne nawiązuje współpracę z firmami Witex oraz Gerda w zakresie zakładania profesjonalnych drzwi antywłamaniowych. Były to czasy powstawania dużych spółdzielni mieszkaniowych i pierwszych inwestycji deweloperskich na terenie Warszawy.

Po kilku latach firma Hermes rozszerza profil działalności o handel i otwiera swój pierwszy sklep. Wytężona praca przynosi owoce i przedsiębiorstwo zyskuje status Autoryzowanego Partnera firmy Gerda, a kilka lat później, lidera w zakresie sprzedaży na terenie województwa mazowieckiego. To ogromny sukces gospodarczy i duże wyróżnienie na tle konkurencji.

Początkowo skromną ofertę sklepu stopniowo poszerzano, dodając do niej bramy garażowe, okna, a także drzwi wewnętrzne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przedsiębiorstwo zaczęło sprowadzać drzwi tak, aby były one dostępne od razu, bez konieczności oczekiwania na realizację zamówienia.


Z biegiem czasu, na terenie warszawskiego osiedla Miasteczko Wilanów otworzono drugi sklep. Położono w nim nacisk na prezentację towaru tak, aby klienci mogli dokonać świadomego wyboru.Pierwszy lokal zamieniono na magazyn, ułatwiający dystrybucję produktów pomiędzy pośredników i partnerów handlowych. Dzięki temu sprzedaż przebiega sprawniej, a poszczególne punkty sprzedażowe są lepiej wyposażone.

Dbałość o zadowolenie klientów

Lata doświadczenia w branży i profesjonalne podejście do klientów przełożyły się na zadowolenie odbiorców, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami i wystawiają listy polecające.

Przedsiębiorstwo Hermes stara się także pokazać, że nie boi się ponosić odpowiedzialności społecznej. Objęła swoim patronatem i wsparciem między innymi Fundację Atalaya, pomagającą dzieciom z domu dziecka usamodzielnić się i zacząć dorosłe życie.Pomoc w walce z pandemią

Firma od kilku lat inwestowała w cyfryzację procesu sprzedażowego po to, aby maksymalnie odciążyć klientów i pozwolić im na bezproblemowe dokonywanie zakupów bezpośrednio z domu. Kiedy do Polski zawitało zagrożenie wirusem SARS-CoV-2, prace zintensyfikowano na tyle, aby cały katalog, wraz z możliwością szczegółowego obejrzenia drzwi i zastosowanych w nich rozwiązań, był dostępny on-line. Dzięki temu przedsiębiorstwo skutecznie wdraża zasadę „Jeżeli to możliwe – zostań w domu”.

Producenci


W naszym sklepie Drzwi od reki bez czekania

Sklep stacjonarny i Ekspozycja
ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza