Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

O Sklepie

O nas – historia firmy Hermes

Początki firmy Hermes sięgają lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W tamtym okresie zajmowaliśmy się montażem drzwi antywłamaniowych na zlecenie renomowanych firm Witex i Gerda, w nowo powstających spółdzielniach mieszkaniowych w Warszawie. Obsługiwaliśmy także roboty wykończeniowe na osiedlach deweloperskich.

Przełomowy moment dla przedsiębiorstwa Hermes to rok 1997, kiedy z firmy specjalizującej się wyłącznie w instalacji i montażu rozszerzamy działalność o handel. W nowo otwartym sklepie klienci mogą zapoznać się z naszym asortymentem, a także zamówić potrzebne produkty.

Początkowo oferujemy tylko drzwi antywłamaniowe, ale z biegiem czasu powiększyliśmy nasz asortyment o drzwi wewnętrzne, bramy garażowe i okna plastikowe marki Gerda. Wraz z poszerzeniem obszaru działalności, w magazynie znalazło się ponad 200 sztuk drzwi antywłamaniowych marki Gerda, dostępnych bezpośrednio na miejscu. Pozwala to na znacznie skrócenie czasu realizacji zamówień.Udana ekspansja na rynku pozwala nam otworzyć drugi sklep. W 2014 roku, na terenie Miasteczka Wilanów powstaje główny punkt sprzedażowy. Oferujemy w nim możliwość obejrzenia dużej części produktów z katalogu, które dostępne są bez konieczności wcześniejszego zamawiania.Pierwotną siedzibę zamieniamy na magazyn, przeznaczony dla odbioru towaru przez dealerów i pośredników handlowych.

Ścisła współpraca z firmą Gerda

Działalność firmy Hermes już na samym początku była ściśle związana z marką Gerda. W 1999 roku otrzymujemy prestiżowy status Autoryzowanego Partnera Handlowego Gerdy. To ogromne wyróżnienie i wzmocnienie naszej pozycji na rynku. W latach 2008 do 2010 konsekwentnie otrzymujemy tytuł Lidera w Sprzedaży produktów firmy Gerda na terenie województwa mazowieckiego. Rok 2017 przyniósł kolejny sukces. Tym razem to nagroda polskiego przedsiębiorcy za zaangażowanie i inicjatywę w kreowaniu wizerunku marki Gerda.

Dbałość o Klienta odpowiedzialność społeczna

Firma Hermes dba o to, aby klienci byli zadowoleni z dokonanego zakupu. Przykładamy wagę do detali, ponieważ wierzymy, że każdy etap ścieżki zakupowej jest kluczowy dla ostatecznej satysfakcji. Świadczą o tym liczne, pozytywne opinie oraz listy referencyjne. Chcemy pokazać swoim klientom, że dla nas znaczenie ma nie tylko sukces. Wspieramy liczne inicjatywy społeczne, między innymi Fundacje Atalaya. Dbamy o to, aby młodzież z domów dziecka, która wchodzi w dorosłe życie, otrzymała mieszkania wyposażone w najwyższej jakości drzwi marki Gerda.Dokładamy wszelkich starań, aby w dobie pandemii, nasze towary można było zamówić przez Internet. Dlatego dbamy o czytelność strony internetowej i przejrzysty proces zakupowy tak, aby klient zawsze miał pełną świadomość tego, za co płaci.

GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja