Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D)

Gerda Gerda
7-12 dni roboczych
Cena od
Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D)
Cena: 2 449,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

W zestawie tedee znajdziesz:

  • zamek tedee
  • bridge tedee
  • wkładka modułowa GERDA SLR
  • ładowarka USB
  • przewód micro USB z adapterem magnetycznym
  • trzy klucze do wybranej wkładki GERDA SLR Modular
  • karta kodowa
  • klucze imbusowe (montażowe)

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D)

Zestaw Tedee PRO w eleganckim odcieniu srebrnym to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia Ci zrewolucjonizowanie bezpieczeństwa swojego mieszkania w sposób niezwykle wygodny i skuteczny. Dzięki zawartemu w zestawie bridgem oraz wkładce 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D), Gerda Tedee PRO zapewnia nie tylko ochronę Twojego domu, ale także wygodę obsługi i pełną kontrolę nad dostępem.

Idea posiadania zestawu Tedee PRO jest prosta – pragniesz zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, nie rezygnując z nowoczesności i funkcjonalności. Dzięki tej innowacyjnej technologii, masz możliwość monitorowania swojego mieszkania z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem aplikacji mobilnej, co daje Ci pełną kontrolę nad tym, co się dzieje wokół Twojego domu.

Zasada działania Tedee PRO jest intuicyjna i niezwykle skuteczna. Dzięki zaawansowanemu systemowi zamków elektronicznych oraz technologii Bluetooth, masz dostęp do inteligentnego sterowania drzwiami. Wystarczy jeden gest na Twoim smartfonie, aby odblokować drzwi wchodząc do mieszkania, a także zabezpieczyć je przy wychodzeniu. Dodatkowo, możesz nadawać czasowe dostępy dla gości, dostawców czy usługodawców, co pozwala uniknąć niepotrzebnych kluczy i zbędnego stresu.

Korzyści z posiadania zestawu Gerda Tedee PRO są liczne i nieocenione. Przede wszystkim, zyskujesz pewność, że Twoje mieszkanie jest zawsze pod ochroną – dostęp do niego masz tylko Ty oraz osoby, którym udostępniłeś uprawnienia. To doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku zgubienia kluczy czy nieoczekiwanej sytuacji. Ponadto, Tedee PRO jest niezwykle kompatybilne z nowoczesnym trybem życia – kontrola za pomocą smartfona czy tabletu pozwala na sprawną obsługę drzwi, nawet jeśli jesteś z dala od domu.

Podsumowując, zestaw Tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D) to nie tylko innowacyjny produkt, ale także klucz do bezpieczeństwa, wygody i kontroli nad własnym mieszkaniem. Dzięki tej technologii możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twój dom jest zabezpieczony, a jednocześnie możesz cieszyć się pełnią nowoczesności i wygody, jaką oferuje inteligentne sterowanie drzwiami. Gerda Tedee PRO to przyszłość bezpieczeństwa już teraz, dostępna dla Ciebie.

Funkcjonalność aplikacji

Zdalna obsługa zamka

Otwieraj, zamykaj i sprawdzaj status zamka przez aplikację Dom na urządzeniach Apple. Możesz robić to w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na świecie. Z pracy, gdy jesteś w podróży służbowej bądź przebywasz na urlopie za granicą.
UWAGA: do zdalnej obsługi z poziomu aplikacji tedee niezbędny jest dedykowany bridge.

Autootwieranie

Dzięki aplikacji tedee nie musisz szukać kluczy, gdy masz zajęte ręce. Włącz funkcję automatycznego otwierania w określonej przez Ciebie strefie. Zamek otworzy się, gdy tylko zbliżysz się do drzwi.

Powiadomienia

Aplikacja Dom poinformuje Cię o każdorazowym otwarciu drzwi, jak i poprawnym ich zamknięciu. Gdy po kilku miesiącach użytkowania stan baterii będzie niski, aplikacja poinformuje Cię z wyprzedzeniem.

Dziennik aktywności

Sprawdź, kto otwierał drzwi, kiedy wszedł do domu oraz czy go opuścił. Sprawdź, czy dom jest na pewno zamknięty, gdy wszyscy domownicy są poza nim.

UWAGA: dziennik zdarzeń synchronizuje się po podejściu do zamka z telefonem, na którym jest zainstalowana aplikacja tedee. Do przeglądania dziennika w czasie rzeczywistym niezbędny jest bridge tedee.

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D) Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D) Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/37-68mm na zębatkę (typ D)
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja