Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem

Gerda Gerda
20-25 dni roboczych
Cena od
Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem
Konfiguruj produkt:
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
DODATKOWE KOLORY LISTEW I OŚCIEŻNIC PAKIETU ELITE:
Cena: 5 798,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 - Najwyższy Poziom Bezpieczeństwa w Twoim Zasięgu!

Szukasz drzwi, które nie tylko zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także dodadzą elegancji Twojemu wnętrzu? Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 to odpowiedź na Twoje potrzeby! Zapewniają one nie tylko maksymalną ochronę, ale również oferują szereg praktycznych rozwiązań, które uczynią Twoje codzienne życie jeszcze wygodniejszym.

Bezpieczeństwo na Poziomie RC4:

Drzwi Gerda STAR 60 RC4 to gwarancja najwyższego poziomu zabezpieczeń. Zgodność z klasą RC4 sprawia, że Twoje mieszkanie staje się o wiele bardziej odporną na próby włamania. To nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także praktyczna korzyść - wielu ubezpieczycieli oferuje atrakcyjne zniżki przy zawieraniu polis na mieszkanie z takimi drzwiami.

Doskonała Izolacja Akustyczna:

Model STAR 60 RC4 to nie tylko zabezpieczenia przed włamaniem. Drzwi te charakteryzują się imponującą izolacją akustyczną na poziomie 43dB. To oznacza, że hałasy z zewnątrz nie będą Cię już niepokoiły, zapewniając spokojną atmosferę w Twoim mieszkaniu.

Innowacyjne Wyposażenie:

To nie koniec zalet. Ościeżnica z uszczelką oraz regulowane zawiasy ułatwiają precyzyjny montaż drzwi. Próg laminowany zabezpieczony uszczelką dodatkowo chroni przed stratami ciepła i zimnem. Komplet okuć z wkładką ochronną oraz wizjer o szerokim kącie zapewniają dodatkową ochronę oraz wygodę użytkowania. Klamki TECHNO oraz wkładka główna w 5. klasie zabezpieczeń to kolejne elementy, które podkreślają wyjątkową jakość tego produktu.

Elegancki Wygląd i Indywidualny Styl:

Gerda STAR 60 RC4 to nie tylko technologia i bezpieczeństwo - to także wyjątkowy design. Możesz dowolnie konfigurować wygląd drzwi, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów. Nawet opcja zamówienia drzwi w dwóch różnych kolorach to możliwość, która ożywi standardowe wnętrza i nada im wyjątkowego charakteru.

Materiały Najwyższej Jakości:

Pokrycie drzwi Gerda STAR 60 RC4 wykonane jest z materiałów o najwyższej jakości. Nie tylko zapewniają one ochronę przed uszkodzeniami, ale także są łatwe w utrzymaniu czystości, co ułatwia ich długotrwałe użytkowanie.

Szybka Dostawa i Montaż:

Jesteśmy świadomi, że czas ma znaczenie. Dlatego posiadamy szeroki wybór drzwi Gerda STAR 60 na stanie magazynowym, a montaż możemy zrealizować nawet w ciągu 48 godzin od zamówienia.

Atrakcyjne Warunki Zakupu:

Wybierając drzwi Gerda STAR 60 RC4, nie tylko inwestujesz w bezpieczeństwo, ale także oszczędzasz. Przy zakupie i montażu drzwi, stawka podatku VAT wynosi jedynie 8%, co przekłada się na korzystne warunki finansowe.

Nie czekaj, zadzwoń już dziś i zabezpiecz swój dom najlepszymi drzwiami antywłamaniowymi Gerda STAR 60 RC4! Dostępne bezpieczeństwo, wygoda i styl – to wszystko w jednym produkcie!


WYPOSAŻENIE STANDARD RC4
- Skrzydło STAR 60 (43dB)
- Ościeżnica z uszczelką
- Zawiasy regulowane
- Próg laminowany z uszczelką
- Komplet okuć z ochroną wkładki
- Wizjer szerokokątny
- Klamki Techno
- Wkładka główna w klasie 5

DOPŁATY CENA
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi
- Wkładka dodatkowa w klasie 6
- Klamko-gałka
- inteligentny zamek Gerda tedee

Budowa drzwi antywłamaniowych Gerda STAR 60:

Budowa drzwi Gerda STAR 60 - Hermes Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Wenge Bielone z montażem
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja