Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA
Filtry w kategorii

Przylga

Kolor

Przeszklenie

Cena

-

Drzwi Porta

Porta to marka drzwi wewnętrznych, produkowanych przez firmę Porta KMI Poland. Drzwi te są szeroko rozpoznawalne na polskim rynku i charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym designem.
Drzwi wewnętrzne Porta są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji. W ofercie firmy znajdują się m.in. drzwi z drewna naturalnego, drzwi laminowane oraz drzwi szklane.
Dodatkowo, firma oferuje szeroki wybór wzorów, kolorów oraz dodatkowych akcesoriów, takich jak klamki czy szprosy, co pozwala na jeszcze większą personalizację drzwi.
Warto zaznaczyć, że drzwi wewnętrzne Porta cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również dbałość o środowisko naturalne. Firma Porta KMI Poland stosuje bowiem ekologiczne rozwiązania w procesie produkcji swoich produktów.Ważne: Poniżej każdy model drzwi, w karcie produktu posiada od kilku do kilkunastu wzorów, sprawdź koniecznie!
Drzwi Porta OSLO 3 Drzwi Porta OSLO 3

1 002,00 zł
Drzwi Porta OSLO 2 Drzwi Porta OSLO 2

1 002,00 zł
Drzwi Porta OSLO 1 Drzwi Porta OSLO 1

1 002,00 zł

Drzwi Porta białe

Drzwi wewnętrzne Porta białe to jedna z opcji kolorystycznych, jakie oferuje firma Porta KMI Poland. Drzwi w tym kolorze są bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów ze względu na swoją uniwersalność i elegancki wygląd.
Drzwi wewnętrzne Porta białe są dostępne w różnych wariantach, zarówno z drewna naturalnego, jak i z laminatu lub szkła. Wybór odpowiedniego rodzaju drzwi zależy od indywidualnych preferencji oraz stylu wnętrza, w którym zostaną zamontowane.
Warto zaznaczyć, że drzwi w kolorze białym pasują do wielu aranżacji wnętrz, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Są łatwe do utrzymania w czystości oraz wprowadzają do pomieszczenia dużo światła i przestrzeni.
Firma Porta KMI Poland oferuje szeroki wybór modeli drzwi w kolorze białym, z różnymi wzorami, dodatkami i akcesoriami, co pozwala na dopasowanie drzwi do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.


Drzwi Porta Warszawa

Nasza firma działa na terenie Warszawy i okolic. Działamy już kilkanaście lat i mamy wzorową opinię i ogromne doświadczenie w dziedzinie stolarki otworowej. Świadczymy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Przeprowadziliśmy w Warszawie już niezliczoną ilość montaży, wśród których, najczęściej klienci wybierali drzwi Porta jako wewnętrznych w mieszkaniu. W Warszawie od kilku lat marka Porta jest najbardziej pożądanym produktem, a my systematycznie poszerzamy grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu, oraz naszego sklepu. Znajdziesz w nim na ekspozycji kilka modeli drzwi, a nasi konsultanci, omówią szczegółowo ich atuty. Zapraszamy.
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja