Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A)

Gerda Gerda
7-12 dni roboczych
Cena od
Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A)
Cena: 2 449,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

W zestawie tedee znajdziesz:

  • zamek tedee
  • bridge tedee
  • wkładka modułowa GERDA SLR
  • ładowarka USB
  • przewód micro USB z adapterem magnetycznym
  • trzy klucze do wybranej wkładki GERDA SLR Modular
  • karta kodowa
  • klucze imbusowe (montażowe)

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A)

Zestaw Tedee PRO w eleganckim srebrnym wykończeniu, wraz z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A), to rewolucyjne rozwiązanie dla Twojego mieszkania. Pozwól, że przedstawimy Ci, dlaczego posiadanie tego produktu to doskonała decyzja.

Idea posiadania zestawu Tedee PRO opiera się na zapewnieniu Ci pełnej kontroli nad bezpieczeństwem Twojego mieszkania, dostarczając jednocześnie wygodę i nowoczesność. Dzięki innowacyjnym technologiom i inteligentnym funkcjom, ten zestaw przenosi standardy ochrony mieszkania na zupełnie nowy poziom.

Zasada działania zestawu Tedee PRO jest prosta, ale skuteczna. Centralnym elementem jest zaawansowana wkładka, która umożliwia Ci zdalne otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą dedykowanej aplikacji na Twoim smartfonie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży, masz kontrolę nad dostępem do swojego mieszkania.

Korzyści z posiadania produktu Tedee PRO są liczne. Po pierwsze, zapewniasz sobie poczucie bezpieczeństwa i spokoju, wiedząc, że Twój dom jest zabezpieczony za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań. Możesz również wygodnie udzielać dostępu gościom, dostawcom czy opiekunom, bez konieczności fizycznego obecności. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które cenią sobie efektywność i nowoczesność.

Zestaw Tedee PRO z bridgem i wkładką typu A to nie tylko funkcjonalność, ale także elegancja. Jego nowoczesny design i srebrne wykończenie doskonale komponują się z różnymi stylami wnętrz, dodając im ekskluzywnego charakteru.

Podsumowując, zestaw Tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A) to synonim bezpieczeństwa, komfortu i nowoczesności. Pozwól sobie na rewolucyjne doświadczenie ochrony mieszkania i dołącz do grona zadowolonych użytkowników Gerda tedee.

Funkcjonalność aplikacji

Zdalna obsługa zamka

Otwieraj, zamykaj i sprawdzaj status zamka przez aplikację Dom na urządzeniach Apple. Możesz robić to w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na świecie. Z pracy, gdy jesteś w podróży służbowej bądź przebywasz na urlopie za granicą.
UWAGA: do zdalnej obsługi z poziomu aplikacji tedee niezbędny jest dedykowany bridge.

Autootwieranie

Dzięki aplikacji tedee nie musisz szukać kluczy, gdy masz zajęte ręce. Włącz funkcję automatycznego otwierania w określonej przez Ciebie strefie. Zamek otworzy się, gdy tylko zbliżysz się do drzwi.

Powiadomienia

Aplikacja Dom poinformuje Cię o każdorazowym otwarciu drzwi, jak i poprawnym ich zamknięciu. Gdy po kilku miesiącach użytkowania stan baterii będzie niski, aplikacja poinformuje Cię z wyprzedzeniem.

Dziennik aktywności

Sprawdź, kto otwierał drzwi, kiedy wszedł do domu oraz czy go opuścił. Sprawdź, czy dom jest na pewno zamknięty, gdy wszyscy domownicy są poza nim.

UWAGA: dziennik zdarzeń synchronizuje się po podejściu do zamka z telefonem, na którym jest zainstalowana aplikacja tedee. Do przeglądania dziennika w czasie rzeczywistym niezbędny jest bridge tedee.

Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A) Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A) Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A) Zestaw tedee PRO srebrny z bridgem i wkładką 30-61/30mm (typ A)
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja