Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem

Gerda Gerda
20-25 dni roboczych
Cena od
Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem
Konfiguruj produkt:
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
DODATKOWE KOLORY LISTEW I OŚCIEŻNIC PAKIETU ELITE:
Cena: 5 828,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4

Linia drzwi antywłamaniowych Gerda STAR 60 RC4 – Twoja ochrona na najwyższym poziomie. Dzięki osiągnięciu parametrów zabezpieczeń na poziomie RC4, te drzwi gwarantują nie tylko nieprzebraną ochronę, ale także potencjalne korzyści finansowe poprzez obniżenie składki ubezpieczeniowej dla Twojego mieszkania. To nie tylko drzwi – to spokój ducha.

Podstawowe wyposażenie tego modelu zostało starannie zaprojektowane, by spełniać najwyższe standardy. Izolacyjność akustyczna na poziomie 43dB pozwala Ci cieszyć się spokojem i prywatnością w swoim wnętrzu. Dodatkowo, ościeżnica z uszczelką oraz regulowane zawiasy zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także precyzyjny montaż, który ma znaczenie dla osiągnięcia maksymalnej efektywności ochrony.

Próg laminowany, wzbogacony uszczelką, chroni przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi i minimalizuje utratę energii. W komplecie znajdziesz również wysokiej jakości okucia z wkładką ochronną oraz wizjer o szerokim kącie, zapewniający doskonałą widoczność i bezpieczeństwo na zewnątrz.

Kluczową cechą drzwi Gerda STAR 60 RC4 jest ich wszechstronność. Nie tylko są one arcydziełem technologicznym, ale również designerskim. Możesz dowolnie konfigurować wygląd, wybierając spośród szerokiej gamy kolorów. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia drzwi w dwóch różnych kolorach, co stanowi atrakcyjne urozmaicenie dla tych, którzy pragną wyróżnić swoje wnętrze.

Materiały najwyższej jakości, z których wykonane są te drzwi, nie tylko dostarczają im solidnej ochrony przed uszkodzeniami, ale również ułatwiają utrzymanie ich w czystości. To rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką.

Zapewniamy bogaty asortyment drzwi Gerda STAR 60 na naszym stanie magazynowym, a dzięki naszej błyskawicznej usłudze montażu, możesz cieszyć się swoją nową ochroną nawet w ciągu 48 godzin od zakupu. Co więcej, przy zakupie i montażu drzwi, podatek VAT wynosi jedynie 8%, co przekłada się na dodatkowe oszczędności.

Gerda STAR 60 RC4 – to nie tylko drzwi, to inwestycja w bezpieczeństwo, estetykę i spokój Twojego domu.


WYPOSAŻENIE STANDARD RC4
- Skrzydło STAR 60 (43dB)
- Ościeżnica z uszczelką
- Zawiasy regulowane
- Próg laminowany z uszczelką
- Komplet okuć z ochroną wkładki
- Wizjer szerokokątny
- Klamki Techno
- Wkładka główna w klasie 5

DOPŁATY CENA
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi
- Wkładka dodatkowa w klasie 6
- Klamko-gałka
- inteligentny zamek Gerda tedee

Budowa drzwi antywłamaniowych Gerda STAR 60:

Budowa drzwi Gerda STAR 60 - Hermes Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Orzech Brazylijski z montażem
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja