Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite

Gerda Gerda
20-25 dni roboczych
Cena od
Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite
Konfiguruj produkt:
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
DODATKOWE KOLORY LISTEW I OŚCIEŻNIC PAKIETU ELITE:
Cena: 5 828,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

Drzwi antywłamaniowe Gerda Star 60 RC4

Drzwi antywłamaniowe Gerda Star 60 RC4 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność w jednym. Wysoka jakość tych drzwi wynika z ich zaawansowanej konstrukcji oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

Najważniejszą cechą drzwi Gerda Star 60 RC4 jest ich niezrównana klasa antywłamaniowa - IV. To wynik zastosowania innowacyjnej konstrukcji opartej na solidnej kratownicy wykonanej z pogrubionych ceowników oraz hartowanych prętów stalowych. Dzięki temu drzwi te są niezwykle wytrzymałe i odporne na próby włamania.

Unikalność systemu zabezpieczeń drzwi podkreśla opatentowana wkładka GERDA RIM 6000, która oferuje aż 4 miliardy kombinacji kodu klucza. To gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale również indywidualności - twój klucz będzie unikalny. Dla tych, którzy cenią sobie możliwość personalizacji, drzwi panelowe są świetnym rozwiązaniem. W przypadku uszkodzenia wystarczy wymienić panel, co jest znacznie łatwiejsze i tańsze niż wymiana całego skrzydła. Co więcej, zmieniając wygląd swoich drzwi, nie musisz ich całkowicie wymieniać - wystarczy zmienić panel z zewnątrz lub od wewnątrz.

Innowacyjne uszczelki zastosowane w skrzydłach i ościeżnicach drzwi tworzą jedną płaszczyznę, co nie tylko zwiększa ochronę przed włamaniem, ale również doskonale tłumi dźwięki. Hałas z zewnątrz nie przenika do wnętrza mieszkania, co tworzy komfortową przestrzeń do wypoczynku.

Dodatkowym elementem zabezpieczającym drzwi Gerda Star 60 RC4 jest unikatowy klucz rurkowy, który współpracuje z opatentowaną wkładką RIM6000. Ten klucz oferuje ponad 4 miliardy kombinacji kodu, co stawia na jeszcze wyższym poziomie bezpieczeństwa.

Główny zamek drzwi to unikatowa konstrukcja klasy 7, wyposażona w aż 11 ruchomych i pogrubionych rygli. To zapewnia niezwykle solidne zamknięcie i ochronę przed wszelkimi próbami włamania.

Jeśli szukasz nie tylko wysokiego poziomu zabezpieczeń, ale również profesjonalnej obsługi, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. W naszym sklepie oferujemy modele drzwi Gerda Star 60 wraz z usługą montażu. Co więcej, całość objęta jest stawką podatku VAT w wysokości 8%, co sprawia, że inwestycja w bezpieczeństwo jest jeszcze bardziej opłacalna.

Podsumowując, drzwi antywłamaniowe Gerda Star 60 RC4 to połączenie niezawodnego zabezpieczenia i nowoczesnej funkcjonalności. Ich innowacyjne rozwiązania, w tym opatentowana wkładka, panele wymienne i doskonałe właściwości akustyczne, stawiają je na czele rozwiązań dla tych, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo we własnym domu.

Pakiet ELITE – sam decyduj jak mają wyglądać Twoje drzwi

Drzwi typu panelowego mają skrzydło o konstrukcji wielowarstwowej ze stalowym korpusem skrzynkowym i wymiennymi z obu stron okładzinami.

Drzwi panelowe doskonale sprawdzają się jako drzwi do mieszkania i można nadawać im zróżnicowany charakter wizualny. Panele mocuje się do stalowego korpusu, a ich zastosowanie zapewnia dodatkową wytrzymałość i usztywnienie skrzydła. Na życzenie Klienta panele od strony zewnętrznej i wewnętrznej mogą różnić się kolorem. Przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu pozwala na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji, bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi.

WYPOSAŻENIE STANDARD RC4
- Skrzydło STAR 60 (43dB)
- Ościeżnica z uszczelką
- Zawiasy regulowane
- Próg laminowany z uszczelką
- Komplet okuć z ochroną wkładki
- Wizjer szerokokątny
- Klamki Techno
- Wkładka główna w klasie 5

DOPŁATY CENA
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi
- Wkładka dodatkowa w klasie 6
- Klamko-gałka
- inteligentny zamek Gerda tedee

Budowa drzwi antywłamaniowych Gerda STAR 60:

Budowa drzwi Gerda STAR 60 - Hermes Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Marmur Elite
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja