Masz pytania? Zadzwoń 22 673 54 32 lub 604 456 987
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite

Gerda Gerda
20-25 dni roboczych
Cena od
Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite
Konfiguruj produkt:
Strona drzwi:
Kierunek otwierania:
Szerokość drzwi:
Progi (Foto w galerii):
Ościeżnice (Foto w galerii):
DODATKOWE KOLORY LISTEW I OŚCIEŻNIC PAKIETU ELITE:
Cena: 5 828,00 zł z VAT
Zadzwoń i zapytaj 22 673 54 32 lub 604 456 987

Drzwi antywłamaniowe Gerda Star 60 RC4 - Najwyższa klasa ochrony przed włamaniem!

Poszukujesz drzwi, które zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie? Oto oferta, która spełni Twoje oczekiwania - drzwi antywłamaniowe Gerda Star 60 RC4. Te drzwi reprezentują najwyższą, czwartą klasę antywłamaniową, co oznacza, że zostały stworzone z myślą o maksymalnym zabezpieczeniu Twojego mieszkania.

Konstrukcja tych drzwi opiera się na solidnej kratownicy wykonanej z pogrubionych ceowników oraz prętów stalowych hartowanych. To właśnie ta innowacyjna konstrukcja gwarantuje niezwykłą odporność na próby włamania, stanowiąc realną barierę dla potencjalnych intruzów.

Wkładka GERDA RIM 6000, którą zastosowano w tych drzwiach, to prawdziwa rewolucja w kwestii bezpieczeństwa. Zapewnia ona nie tylko wyjątkową ochronę, ale także niepowtarzalność - oferuje aż 4 miliardy kombinacji kodu klucza, co minimalizuje ryzyko nieautoryzowanego dostępu.

Jedną z największych zalet tych drzwi jest również ich modularna budowa. Dzięki zastosowaniu paneli, naprawa w przypadku uszkodzenia staje się łatwiejsza i tańsza. Co więcej, jeśli zechcesz odmienić wygląd swoich drzwi, wystarczy wymienić panel zewnętrzny lub wewnętrzny, bez konieczności zakupu całego skrzydła. To nie tylko oszczędza czas, ale również portfel.

Wprowadzenie innowacyjnych uszczelek zarówno w skrzydłach, jak i ościeżnicach, tworzących jednolitą płaszczyznę, ma kluczowe znaczenie dla właściwości akustycznych tych drzwi. Dzięki temu nie musisz się martwić o hałas z klatki schodowej czy korytarza - nie będzie on przenikał do wnętrza Twojego mieszkania, zapewniając spokojne i komfortowe otoczenie.

Dodatkowym elementem, który wyróżnia te drzwi, jest unikatowy klucz rurkowy. Opatentowana wkładka RIM6000 z tym kluczem oferuje ponad 4 miliardy kombinacji kodu, co sprawia, że ochrona Twojego domu jest jeszcze bardziej skuteczna.

Główny zamek to prawdziwa inżynieria bezpieczeństwa. Jego unikatowa konstrukcja w klasie 7, z 11 ruchomymi i wytrzymałymi ryglami, zapewnia niezwykłą pewność, że Twoje drzwi są nie do sforsowania.

Nie musisz się martwić o instalację, ponieważ w naszym sklepie oferujemy również modele drzwi Gerda Star 60 wraz z usługą montażu. Dodatkowo, wszystkie ceny są opodatkowane stawką 8% Vat.

Zabezpiecz swój dom i ciesz się spokojem dzięki drzwiom antywłamaniowym Gerda Star 60 RC4 - to inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Pakiet ELITE – sam decyduj jak mają wyglądać Twoje drzwi

Drzwi typu panelowego mają skrzydło o konstrukcji wielowarstwowej ze stalowym korpusem skrzynkowym i wymiennymi z obu stron okładzinami.

Drzwi panelowe doskonale sprawdzają się jako drzwi do mieszkania i można nadawać im zróżnicowany charakter wizualny. Panele mocuje się do stalowego korpusu, a ich zastosowanie zapewnia dodatkową wytrzymałość i usztywnienie skrzydła. Na życzenie Klienta panele od strony zewnętrznej i wewnętrznej mogą różnić się kolorem. Przemyślany sposób mocowania paneli do korpusu pozwala na łatwy ich demontaż i wymianę w przypadku uszkodzenia lub zmiany aranżacji, bez konieczności kosztownej wymiany całych drzwi.

WYPOSAŻENIE STANDARD RC4
- Skrzydło STAR 60 (43dB)
- Ościeżnica z uszczelką
- Zawiasy regulowane
- Próg laminowany z uszczelką
- Komplet okuć z ochroną wkładki
- Wizjer szerokokątny
- Klamki Techno
- Wkładka główna w klasie 5

DOPŁATY CENA
- Próg norweski
- Rozmiar 100E
- Wizjer elektroniczny
- Drzwi dwukolorowe
- Skracanie drzwi
- Wkładka dodatkowa w klasie 6
- Klamko-gałka
- inteligentny zamek Gerda tedee

Budowa drzwi antywłamaniowych Gerda STAR 60:

Budowa drzwi Gerda STAR 60 - Hermes Warszawa

Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite Drzwi antywłamaniowe Gerda STAR 60 RC4 Kwarc Elite
opinie
GERDA Warszawa logo

Sklep stacjonarny i ekspozycja

ul. Sarmacka 20A lok 123, Warszawa
(róg ulic Herbu Szreniawa i Teodorowicza)

22 673 54 32 lub 604 456 987
Pon - Pt: 10 - 18 godz. Sob: 10 - 14 godz.

© Gerda-Warszawa.com Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja